Tubi Radiographici Anodici Rotantes MWTX64-0.8_1.8-130
Descriptio Brevis:
Typus: Tubus radiographicus anodicus rotans
Applicatio: Pro apparatu radiographico diagnosis medicae
Exemplar: MWTX64-0.8/1.8-130
Aequivalet IAE X20
Tubus vitreus integratus altae qualitatis
Detalia Producti
Conditiones Solutionis et Transportationis:
Etiquettae Productarum
Descriptio
Tubus integratus altae qualitatis, designo vitreo praeditus, duos focos superpositos et anodum 64 mm roboratum habet. Magna capacitas accumulationis caloris anodicae amplam applicationum varietatem pro proceduris diagnosticis normalibus cum systematibus radiographicis et fluoroscopicis conventionalibus praestat.
Applicationes
Specificationes
Maxima Tensio Operativa 130KV
Magnitudo Maculae Focalis 0.8/1.8
Diameter 64mm
Materia Scopi RTM
Angulus Anodi 16°
Celeritas Rotationis 2800 revolutiones per minutum
Accumulatio Caloris 67kHU
Maxima Dissipation Continua 250W
Proprietates Filamentorum
Filamentum parvum fmax = 5.4A, Uf = 7.5±1V
Filamentum magnum Si maximus est 5.4A, Uf 10.0±1V
Filtratio Inherens 1mmAL
Maxima Potentia 10 kW/27 kW
Delineatio Adumbrationis
SRMWTX64-0.8-1.8-125
Modus Condiendi Commendatus pro Tubo Diu Non Usitato
Modus condimenti
4. Conditura a peritis et peritis rerum salutis perfici debet.
Commodum Competitivum
Rotatio anodi celeritatis normalis cum ferulis silentiis
Anodus compositus altae densitatis (RTM)
Capacitas aucta accumulationis caloris anodi et refrigerationis
Dosis alta constans
Excellens vita
  • Praecedens:
  • Deinde:
  • Quantitas Minima Ordinis: 1pc
    Pretium: Negotiatio
    Detalia Impacationis: 100 partes per scatulam vel secundum quantitatem aptatae
    Tempus traditionis: 1~2 hebdomades secundum quantitatem
    Conditiones Solutionis: 100% T/T ante tempus vel WESTERN UNION